Rezydencja artysty
Przyjmujemy zgłoszenia o krótko- i długoterminowe rezydencje od artystów sztuk wizualnych, ale także od pisarzy i innych twórców z całego świata. Pracownia może być również użyta do organizacji warsztatów, kameralnych imprez lub jako nocleg. Zapraszamy ludzi działających w przemyśle kreatywnym i tych, którzy podzielają nasze wartości takie jak: kreatywność, współpraca, społeczność, partnerstwo, ekspresja artystyczna, zdrowie fizyczne i psychiczne.

Przestrzeń

Charakter budynku - ‘live-work’ (mieszkaj/pracuj) - sprawia, że to miejsce ​​idealnie nadaje się do pracy przy biurku, rozpracowywania pomysłów, testowania, szkicowania, malowania, tworzenia koncepcji oraz eksperymentowania z formatami 2D. Udostępniamy artystom korzystanie z przestrzeni na okres od tygodnia do 6 miesięcy.

Oferta

Oferujemy przestrzeń typu open-plan składającą się z jednego pomieszczenia (sali) o powierzchni około 45m2 z w pełni wyposażoną ścianą kuchenną. Jest również łazienka z prysznicem "walk-in" i schowek, tworząc w sumie około 50m2. Wszystkie meble są modułowe i łatwe do aranżowania na różne sposoby.
Należy pamiętać, że przestrzeń jest otwarta i Sala752 nie jest odpowiednia do prac z materiałami toksycznymi lub farbami wydzielajacymi szkodliwe substancje. Będziecie Państwo spać i pracować w tym samym pomieszczeniu, więc weźcie to pod uwagę podczas planowania podróży.

Szczegóły

Koszt miesięcznej rezydencji artystycznej w Sala752 to £600. Skontaktuj się z nami w sprawie cen za krótsze bądź dłuższe pobyty lub w sprawie innych wymagań.
Zaczernie 753
36-062 Zaczernie
Poland
+44 7961437679
+44 7944624082
idea@sala752.com
Zachęcamy artystów do ubiegania się o fundusze, aby pokryć koszt pobytu w Sala752. Prosimy o konktakt w celu uzyskania porady. Naszym celem jest, aby pobyt w Sala752 był finansowany dla artystów. Obecnie szukamy partnerów businessowych dzieki którym będziemy mogli ten cel osiągnać.